Cambridge Squash Club I
Team page

Alistair Dawson

Cambridge, Cambridgeshire, GB

Ben Knappett

Cambridgeshire, GB

Will Blower

Cambridgeshire, GB

Russell Lewis

Cambridgeshire, GB

Reka Gay

Cambridge, Cambridgeshire, GB

Simon Scott

Cambridgeshire, GB

Paul Walker

Cambridgeshire, GB

James Buckley

Cambridgeshire, GB

Jack White

Cambridgeshire, GB

Ian Gould

Cambridgeshire, GB

Steve Casey

Cambridgeshire, GB

Andrew Stott

Cambridge, Cambridgeshire, GB

Adam Prosser

Cambridgeshire, GB

Bryan Taylor

Cambridgeshire, GB

Mohamed Zaki

Cambridgeshire, GB

Mark Longbottom

Cambridge, Cambridgeshire, GB

James Powley

Cambridgeshire, GB

Tom Harris

Cambridgeshire, GB
Frank Lee
Team page

Adam Searle

Cambridgeshire, GB

Asa Morris

Cambridgeshire, GB

Guy Weatherhead

Cambridgeshire, GB

Will Harris

Cambridgeshire, GB

Sumit Karia

Cambridgeshire, GB

Andrew Dawson

Fulbourn, Cambridgeshire, GB

Fraser Allen

Cambridgeshire, GB

Chris Shaw

Cambridgeshire, GB

Simon Gardner

Cambridgeshire, GB

David Millward

Cambridgeshire, GB

Jeremy Harris

Cambridgeshire, GB
Hunts County I
Team page

Colin Griggs

Cambridgeshire, GB

Sean Brodrick

Cambridgeshire, GB

Jason Monk

Cambridgeshire, GB

John Williams

Cambridgeshire, GB

Hunter Will

Vancouver, British Columbia, CA

Robert Dadds

Huntingdon, Cambridgeshire, GB

Casey miller

Caldecote, Cambridgeshire, GB

Steve Mason

Cambridgeshire , Cambridgeshire, GB

Matt Beaton

Cambridgeshire, GB

Darcie Mounter

Cambridgeshire, GB

Sofia Aveiro-Pita

Huntingdon, Cambridgeshire, GB
March I
Team page

Matt Bolt

Cambridgeshire, GB

Mark Davis

Cambridgeshire, GB

Matt Fiveash

Cambridgeshire, GB

nick pooley

Cambridgeshire, GB

Avison Warren

Cambridgeshire, GB

Scott Drewery

Cambridgeshire, GB

Andy Osbourn

Cambridgeshire, GB

Ed Lefevre

Cambridgeshire, GB

Christopher Parsons

Wisbech, Cambridgeshire, GB
Melbourn I
Team page

Matt Sampson

Cambridgeshire, GB

Vinod Duraikan

Cambridgeshire, GB

Edward Wheeler

Coton, Cambridgeshire, GB

Mark Oppen

Cambridgeshire, GB

Kate Bradshaw

Cambridgeshire, GB

Aidan Hird

Cambridgeshire, GB

Colm O'Gorman

Royston , Hertfordshire, GB

Dan Easton

Cambridgeshire, GB

Matt Walker

Cambridgeshire, GB
Peterborough II
Team page
Stamford
Team page

Dave Spooner

Cambridgeshire, GB

Paul Partington

Cambridgeshire, GB

Jon Hand

Cambridgeshire, GB

Tania Bailey

Stamford, Lincolnshire, GB

Spencer Beresford

Lincoln, Lincolnshire, GB

Simon Barker

Cambridgeshire, GB

Martin Brewin

Cambridgeshire, GB

Simon Morris 2

Cambridgeshire, GB

Jon Oakley

Cambridgeshire, GB

Dave Robinson

Cambridgeshire, GB

Mark Smith

Cambridgeshire, GB

Rob Vivian

Cambridgeshire, GB

Oscar Hill

Raf coningsby, Lincolnshire, GB