Men's Doubles 4.0+
No qualifiers found.
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2019-06-15 10:30am | Group A: X1 | EC - Court 3 |
Mathias Lassfolk
Cyril Dirand
|
Andreas Kopkau
Leonardo Gonzalez Rodriguez
|
15-5 |
2019-06-15 1:00pm | Group A: X2 | EC - Court 8 |
Mathias Lassfolk
Cyril Dirand
|
Jyri Kononoff
Christian Packalen
|
10-15 |
2019-06-15 9:40am | Group A: X3 | EC - Court 4 |
Mathias Lassfolk
Cyril Dirand
|
Jarkko Vallin
Juhana Vermasvuori
|
17-15 |
2019-06-15 12:10pm | Group A: X4 | EC - Court 1 |
Mathias Lassfolk
Cyril Dirand
|
YOANN FABRE
Stuart Stimson
|
15-8 |
2019-06-15 11:20am | Group A: X5 | EC - Court 2 |
Mathias Lassfolk
Cyril Dirand
|
Jeffry van der Hulst
Kimmo Ojala
|
15-3 |
2019-06-15 11:20am | Group A: X6 | EC - Court 3 |
Andreas Kopkau
Leonardo Gonzalez Rodriguez
|
Jyri Kononoff
Christian Packalen
|
15-10 |
2019-06-15 12:10pm | Group A: X7 | EC - Court 9 |
Andreas Kopkau
Leonardo Gonzalez Rodriguez
|
Jarkko Vallin
Juhana Vermasvuori
|
15-10 |
2019-06-15 1:00pm | Group A: X8 | EC - Court 1 |
Andreas Kopkau
Leonardo Gonzalez Rodriguez
|
YOANN FABRE
Stuart Stimson
|
15-1 |
2019-06-15 9:40am | Group A: X9 | EC - Court 5 |
Andreas Kopkau
Leonardo Gonzalez Rodriguez
|
Jeffry van der Hulst
Kimmo Ojala
|
15-2 |
2019-06-15 10:30am | Group A: X10 | EC - Court 4 |
Jyri Kononoff
Christian Packalen
|
Jarkko Vallin
Juhana Vermasvuori
|
15-7 |
2019-06-15 9:40am | Group A: X11 | EC - Court 7 |
Jyri Kononoff
Christian Packalen
|
YOANN FABRE
Stuart Stimson
|
15-12 |
2019-06-15 12:10pm | Group A: X12 | EC - Court 10 |
Jyri Kononoff
Christian Packalen
|
Jeffry van der Hulst
Kimmo Ojala
|
15-6 |
2019-06-15 11:20am | Group A: X13 | EC - Court 4 |
Jarkko Vallin
Juhana Vermasvuori
|
YOANN FABRE
Stuart Stimson
|
9-15 |
2019-06-15 1:00pm | Group A: X14 | EC - Court 2 |
Jarkko Vallin
Juhana Vermasvuori
|
Jeffry van der Hulst
Kimmo Ojala
|
15-11 |
2019-06-15 10:30am | Group A: X15 | EC - Court 5 |
YOANN FABRE
Stuart Stimson
|
Jeffry van der Hulst
Kimmo Ojala
|
15-9 |
2019-06-15 10:30am | Group B: X16 | EC - Court 9 |
Thomas Holliger
Jukka Pellosniemi
|
Kimmo Kukka
Jani Andersson
|
15-6 |
2019-06-15 1:00pm | Group B: X17 | EC - Court 5 |
Thomas Holliger
Jukka Pellosniemi
|
Vincent Gleviczky
Nha Vo
|
15-1 |
2019-06-15 9:40am | Group B: X18 | EC - Court 1 |
Thomas Holliger
Jukka Pellosniemi
|
Harri Kiuru
Marko Miettinen
|
5-15 |
2019-06-15 12:10pm | Group B: X19 | EC - Court 7 |
Thomas Holliger
Jukka Pellosniemi
|
Chris Mitchell
Samuel Basford
|
13-15 |
2019-06-15 11:20am | Group B: X20 | EC - Court 5 |
Thomas Holliger
Jukka Pellosniemi
|
Arne Lundeqvist
Mikael Eriksson
|
15-8 |
2019-06-15 11:20am | Group B: X21 | EC - Court 10 |
Kimmo Kukka
Jani Andersson
|
Vincent Gleviczky
Nha Vo
|
0-15 |
2019-06-15 12:10pm | Group B: X22 | EC - Court 5 |
Kimmo Kukka
Jani Andersson
|
Harri Kiuru
Marko Miettinen
|
3-15 |
2019-06-15 1:00pm | Group B: X23 | EC - Court 4 |
Kimmo Kukka
Jani Andersson
|
Chris Mitchell
Samuel Basford
|
2-15 |
2019-06-15 9:40am | Group B: X24 | EC - Court 8 |
Kimmo Kukka
Jani Andersson
|
Arne Lundeqvist
Mikael Eriksson
|
7-15 |
2019-06-15 10:30am | Group B: X25 | EC - Court 6 |
Vincent Gleviczky
Nha Vo
|
Harri Kiuru
Marko Miettinen
|
4-15 |
2019-06-15 9:40am | Group B: X26 | EC - Court 10 |
Vincent Gleviczky
Nha Vo
|
Chris Mitchell
Samuel Basford
|
6-15 |
2019-06-15 12:10pm | Group B: X27 | EC - Court 3 |
Vincent Gleviczky
Nha Vo
|
Arne Lundeqvist
Mikael Eriksson
|
15-10 |
2019-06-15 11:20am | Group B: X28 | EC - Court 7 |
Harri Kiuru
Marko Miettinen
|
Chris Mitchell
Samuel Basford
|
17-15 |
2019-06-15 1:00pm | Group B: X29 | EC - Court 6 |
Harri Kiuru
Marko Miettinen
|
Arne Lundeqvist
Mikael Eriksson
|
15-2 |
2019-06-15 10:30am | Group B: X30 | EC - Court 8 |
Chris Mitchell
Samuel Basford
|
Arne Lundeqvist
Mikael Eriksson
|
15-1 |