Squash Box Leagues

1st Oct 2019 to 31st Oct 2019
Jump to:
Division 1
1. 2. 3. 4. 5. Points
1.   Will Day

0
2.   Adam Gould

0
3.   Peter Hyde

0
4.   Timmy Bacon

0
5.   Steve Smith

0
Division 2
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Andrew Sexton

3-0

6
2. 2nd   Nigel Feakes

0-3

1
3.   Nikki Taylor

0
4.   Alan Pudney

0
5.   Simon Bourne  

0
Division 3
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Kieran Sheringham  

3-0

6
2. 2nd   Lara Newton  

0-3

3-1

6
3. 3rd   Chris Brown

1-3

2
4.   Ray West

0
5.   Amy Aspinall

0
Division 4
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Dan Hurrell  

3-0

1-3

8
2. 2nd   MAX CHILVER  

0-3

3-1

6
3. 3rd   Jim Minter

3-1

5
4. 4th   Martin Halls

1-3

2
5.   Paul Hadcock

0
Division 5
1. 2. 3. 4. 5. Points
1.   Simon Rippingale

0
2.   Calum Endean

0
3.   Mikayla Mann

0
4.   Robert McGinn

0
5.   Iain Tallentire

0
Division 6
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Mark Liversidge  

3-2

3-0

3-0

16
2. 2nd   Jenny Wright

2-3

2-1

3
3. 3rd   Conrad Hewitson-Townley

0-3

1-2

1
4. 4th   India Webb

0-3

1
5.   Steve Hunt

0
Division 7
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Susannah Martin

3-2

3-1

9
2. 2nd   David Billison  

3-0

6
3. 3rd   Mark Rendall  

2-3

0-3

4
4. 4th   Richard Kelly

1-3

2
5.   Elli Barrott  

0
Division 8
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Stephen Bell  

3-2

4
2. 2nd   David Bowen

2-3

3
3.   Roy Barnett  

0
4.   David Prince  

0
5.   Ben Harrison

0
Division 9
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Roger Wright  

3-0

6
2. 2nd   Fiona Gosling

0-3

1
3.   Paul Birch  

0
4.   Andy Downton  

0
5.   David Hubbard

0
Division 10
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Gary Friend

3-0 D

6
2. 2nd   Ben Marshall

3-0 D

6
3. 3rd   Roger Horspool

3-0 D

6
4. 4th   Husain Parker

3-0 D

6
5. 5th   Andrew Hewes

0-3 D

0-3 D

0-3 D

0-3 D

4
Division 11
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Tom Holroyd  

3-2

2-3

7
2. 2nd   Daisy Newton  

2-3

2-3

6
3. 3rd   Jane Chapman

3-2

4
4. 4th   Trystan Fleming

3-2

4
5.   Mark Voller

0
Division 12
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Leah Brooke  

3-1

3-0

11
2. 2nd   Richard Virgo

1-3

2
3. 3rd   Kiran Mody

0-3

1
4.   James Churchward

0
5.   Karin Bacon

0
Division 13
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Brendan Fahy

0-3

3-0 D

3-0

13
2. 2nd   Max Newton  

3-0

0-3

4-0

11
3. 3rd   Bob Livingstone

3-0

6
4. 4th   Louise Hunt

0-3 D

0-4

3-1

4
5. 5th   Alan Perou

0-3

1-3

3
Division 14
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Malcolm Gilham

1-3

3-2

3-1

11
2. 2nd   Kevin Taylor

3-1

5
3. 3rd   Andy Wade

3-1

5
4. 4th   Sally Reeves

2-3

1-3

5
5. 5th   Dave Aylward  

1-3

2
Division 15
1. 2. 3. 4. 5. Points
1.   Paul Cope

0
2.   Oliver Kearin

0
3.   Dave Marvin

0
4.   Sam Perrin

0
5.   Matthew Toulson

0
Division 16
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Neil Riddoch

1-3

3-2

6
2. 2nd   Richard Brett

3-1

5
3. 3rd   Tim Walwyn

2-3

3
4.   Paul Fleming

0
5.   David Osman

0
Division 17
1. 2. 3. 4. 5. Points
1.   Scott Billison  

0
2.   Eddy Pring

0
3.   Angela Taylor

0
4.   Mark Waddell

0
5.   David Waters

0
Division 18
1. 2. 3. 4. 5. Points
1. 1st   Mike Lewis  

2-2

2-2

6
2. 2nd   Don Bremner  

2-2

3
3. 3rd   Will Strong  

2-2

3
4.   Steve Wright

0
5.   Ray Taylor

0