Print

Direct Acceptance
Seed Name Nationality Club Alternate Replaced
[1] Eugene Heng AU Willoughby Squash Club No -
[1] Lwamba Chileshe NZ No -
[2] Nicholas Calvert AU Wavell Squash Centre No -
[2] Temwa Chileshe NZ No -
[3] Joel Arscott AU Wavell Squash Centre No -
[3] Sean dykes NZ Devoy Squash & Fitness Centre No -
[4] Remi Young AU Marmion Squash Club (The Squash Factory) No -
[4] Keidah Bungard NZ No -
[5] Shehana Vithana AU Willoughby Squash Club No -
[5] Nadia Hubbard NZ No -
[6] Grace Pattison AU Devonport Squash Club No -
[6] Courtney Trail NZ No -
[7] Abel Jin AU Vic Park Squash No -
[7] Glenn Templeton NZ No -
[8] Sam Sergo AU South Canberra Squash Club No -
[8] Elijah Thomas NZ No -
[9] Alex Haydon AU Tonsley 24/7 No -
[9] Winona-Jo Joyce NZ Havelock North Squash Club No -
[10] Mackenzie Sleep AU Redcliffe PCYC No -
[10] Georgia Robcke NZ No -
[11] Gregory Chan AU Vic Park Squash No -
[11] Riley-Jack Vette-Blomquist NZ Manaia No -
[12] Oscar Curtis AU Vic Park Squash No -
[12] Tarin Love NZ No -
[13] Katie Davies AU Sandgate Squash Centre No -
[13] Natalie Sayes NZ No -
[14] Ella Burge AU Acacia Ridge Squash Centre No -
[14] Jena Gregory NZ No -
[15] Andre Lynn AU Kooyong Squash Club No -
[15] Noah Thomas NZ No -
[16] Benjamin Murray AU Sandgate Squash Centre No -
[16] Tom Marshall NZ No -
[17] Madison Lyon AU Sandgate Squash Centre No -
[17] Sophie Hodges NZ Hamilton Squash and Tennis Club No -
[18] Courtney Scholtz AU Melbourne Cricket Club Squash Club No -
[18] Ella Lash NZ Panmure Squash Club No -
Withdrawn (On-time)
Seed Name Nationality Club Alternate Replaced
[19] Lachlan Coxsedge AU Palm Beach Squash Club No -
A1 New Zealand Junior Team Australia Junior Team
BU19 - 1 vs 2
Lwamba Chileshe
Nicholas Calvert
RP - Court 2
1516039200
2018-01-15 6:00pm
9-11, 11-5, 15-13, 17-19, 8-11
Normal
BU19 - 2 vs 1
Temwa Chileshe
Eugene Heng
RP - Court 3
1516039200
2018-01-15 6:00pm
6-11, 7-11, 11-13
Normal
BU19 - 3 vs 4
Sean dykes
Remi Young
RP - Court 2
1516037400
2018-01-15 5:30pm
11-7, 11-9, 11-4
Normal
BU19 - 4 vs 3
Keidah Bungard
Joel Arscott
RP - Court 3
1516037400
2018-01-15 5:30pm
2-11, 2-11, 0-11
Normal
GU19 - 1 vs 2
Nadia Hubbard
Grace Pattison
RP - Court 2
1516035600
2018-01-15 5:00pm
11-9, 11-5, 11-7
Normal
GU19 - 2 vs 1
Courtney Trail
Shehana Vithana
RP - Court 3
1516035600
2018-01-15 5:00pm
6-11, 3-11, 12-10, 7-11
Normal
BU17 - 1 vs 2
Glenn Templeton
Sam Sergo
RP - Court 2
1516033800
2018-01-15 4:30pm
11-2, 11-5, 11-5
BU17 - 2 vs 1
Elijah Thomas
Abel Jin
RP - Court 3
1516033800
2018-01-15 4:30pm
11-6, 11-2, 13-11
Normal
GU17 - 1 vs 2
Winona-Jo Joyce
Mackenzie Sleep
RP - Court 2
1516032000
2018-01-15 4:00pm
11-4, 17-15, 8-11, 11-6
Normal
GU17 - 2 vs 1
Georgia Robcke
Alex Haydon
RP - Court 3
1516032000
2018-01-15 4:00pm
4-11, 4-11, 6-11
BU15 - 1 vs 2
Riley-Jack Vette-Blomquist
Oscar Curtis
RP - Court 2
1516030200
2018-01-15 3:30pm
11-5, 8-11, 11-7, 11-9
Normal
BU15 - 2 vs 1
Tarin Love
Gregory Chan
RP - Court 3
1516030200
2018-01-15 3:30pm
9-11, 11-5, 11-8, 7-11, 2-11
GU15 - 1 vs 2
Natalie Sayes
Ella Burge
RP - Court 2
1516028400
2018-01-15 3:00pm
6-11, 10-12, 11-3, 9-11
Normal
GU15 - 2 vs 1
Jena Gregory
Katie Davies
RP - Court 3
1516028400
2018-01-15 3:00pm
11-6, 3-11, 11-13, 11-7, 4-11
BU13 - 1 vs 2
Noah Thomas
Benjamin Murray
RP - Court 2
1516026600
2018-01-15 2:30pm
11-5, 11-5, 9-11, 11-5
Normal
BU13 - 2 vs 1
Tom Marshall
Andre Lynn
RP - Court 3
1516026600
2018-01-15 2:30pm
11-6, 11-4, 11-5
GU13 - 1 vs 2
Sophie Hodges
Courtney Scholtz
RP - Court 2
1516024800
2018-01-15 2:00pm
11-4, 11-6, 11-6
GU13 - 2 vs 1
Ella Lash
Madison Lyon
RP - Court 3
1516024800
2018-01-15 2:00pm
11-5, 11-9, 11-7